O nas

Marka iBOX należy do Impet Computers Sp. z o.o. Firma działa na polskim rynku od roku 1996, a w 2002 roku przyjęła formę spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wtedy też powstała marka iBOX, która zdążyła już zaskarbić sobie sympatię wielu użytkowników elektroniki użytkowej. Produkty iBOX cechuje umiejętne połączenie odpowiednich parametrów, jakości oraz ciekawego wzornictwa.
iBOX jest producentem sprzętu komputerowego i elektronicznego. W bogatej ofercie firmy znaleźć można akcesoria dla urządzeń mobilnych, akcesoria komputerowe, gamingowe oraz audio. Każdego roku marka rozszerza swoją ofertę o kolejne urządzenia i gadżety, odpowiadając na potrzeby użytkowników.


Wśród pracowników firmy są zagorzali fani biegania i jazdy na rowerach szosowych oraz górskich. Między innymi dlatego iBOX aktywnie wspiera różnego rodzaju lokalne inicjatywy, przede wszystkim sportowe, np. maratony. Marka jest też sponsorem tytularnym amatorskiej drużyny kolarskiej iBOX Gravitan MTB Team Poland. Więcej o naszym zaangażowaniu znajdziesz TUTAJ. Zapraszay!


Produkty iBOX dostępne są w Polsce a także w Niemczech, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech. Siedziba Impet Computers i jej magazyn centralny znajdują się Warszawie.

Facebook

 

©2003-2018 iBOX | All Rights Reserved | Designed by ITPRODESIGN
Joomla Social Extensions